SIA "Iecavnieks&Co" pamatnozares ir  eļļas ražošana, lauksaimniecība, graudu pirmapstrāde un uzglabāšana.

Uzņēmums pārstrādā rapšu, linu un kaņepju sēklas no kurām iegūst nerafinētās eļļas pārtikas un tehniskām vajadzībām, izmantojot auksto spiešanas tehnoloģiju.

Šodien SIA “Iecavnieks&Co” ir viens no lielākajiem nerafinētās eļļas ražotājiem Baltijā, un lepojas ar savas piedāvātās produkcijas augsto kvalitāti, kas panākta pateicoties augstvērtīgajām izejvielām no pašu mājām.

Vēsture


2000. gads Tiek radīts zīmols “Iecavnieks”, kas pirmais Latvijā piedāvā nerafinētu rapšu eļļu  no pašu audzēta rapša.

2001. gads Ražotās produkcijas sortiments tiek paplašināts – nelielos daudzumos sāk audzēt eļļas linus un, ar aukstās spiešanas tehnoloģijas palīdzību, aizsākas nerafinētas lineļļas ražošana.

2003. gads Zīmola piedāvāto eļļu klāsts tiek papildināts ar nerafinēto kaņepju eļļu, kuru iegūst no pašu audzētām kaņepēm. Uzņēmums sāk ražot arī eļļas sēkliņu produktus – Kaņepju pavalgu, kas tautā plaši pazīstams kā Kaņepju staks!

2004. gads Produktu plaukts tiek papildināts ar “Smalcinātām linsēklām”, kas ir īpaši vērtīgs proteīna un šķiedrvielu avots.

2006.gads “Iecavnieks” piedāvā jaunu nerafinētās rapšu eļļas veidu – IDEAL, kurai ir maiga, riekstiem raksturīga garša, kas iegūta pateicoties jaunām tehnoloģijām.

2007. gads Domājot par cilvēkiem, kuri cieš no cukura diabēta, tiek sākta smalcinātu linsēklu ar inulīnu ražošana.

2009.gads Uzņēmums sāk ražot rafinētas eļļa ar garšām. Klientiem tiek piedāvātas citrona un koriandra, ķiploku un sinepju garšas.

2016.gads Tiek radīts īpašs produkts – “Kaņepju spēks”, ko ieteicams lietot uzturā vegāniem, veģetāriešiem un cilvēkiem, kas cieš no glutēna nepanesības.

2016.gads Uzņēmums papildina rafinēto eļļu ar aromātiem klāstu – ražot tiek sāktas rapšu eļļa ar seleriju, un nebijusi eļļa garšu pasaulē – rapšu eļļa ar apelsīnu aromātu.
 

atpakaļ