SIA "Iecavnieks & Co" pamatnozares ir:

Mēs esam viens no lielākajiem nerafinētās eļļas ražotājiem Baltijā. Uzņēmums pārstrādā rapšu, linu un kaņepju sēklas no kurām iegūst nerafinētās pārtikas eļļas, kā arī eļļu lopbarībai un tehniskajām vajadzībām, izmantojot auksto spiešanas tehnoloģiju.

"Iecavnieks & Co" prioritāte ir nevainojami augstas kvalitātes produkti, kuru ražošanai izmantotas kvalitatīvas izejvielas, mūsdienīgas tehnoloģijas un pieredzējušu speciālistu zināšanas. Uzņēmuma „zaļo domāšanu” apliecina izmantotā augstvērtīgā tehnoloģija, kas ļauj iegūt dabīgus produktus, nepievienojot nekādas pārtikas piedevas, un neradot atkritumus ražošanas procesā.

Gadu gaitā,saglabājot līderpozīcijas Latvijas pārtikas eļļas ražotāju tirgū, esam nostiprinājuši un paplašinājuši savas pozīcijas ārvalstu tirgos kā pieredzes bagāts, zinošs un atbildīgs ražotājs.

Sakārtota vide uzņēmumā, zināšanas, pieredze un labā reputācija sniedz iespēju veidot ilgtspējīgas attiecības ar darbiniekiem, patērētājiem un sadarbības partneriem.

Sadarbībā ar uzņēmējiem un Latvijas zemniekiem, veicinām kvalitatīvu izejvielu audzēšanu, uzglabāšanu un pārstrādi.

"Iecavnieks & Co" galvenās pamatnozares ir:

Eļļas ražotne

Uzņēmums pārstrādā eļļas augu sēklas - rapšu, linu un kaņepju. Pārstrādes procesā tiek iegūtas nerafinētas eļļas, kuras iegūst ar auksto spiešanas tehnoloģiju, mehāniski saspiežot sēklas un, iegūtajai eļļai, veicot īpaši kvalitatīvu filtrāciju. Ar šādu tehnoloģiju iegūta eļļa ir gatava lietošanai pārtikā, nav nepieciešamība izmantot papildus attīrīšanas procesus, kas samazina eļļas vērtību. Auksti spiesta eļļa, atšķirībā no rafinētās, saglabā visas bioloģiski aktīvās vielas, dabīgo E vitamīnu, krāsu, smaržu un garšu, jo sēklas netiek apstrādātas augstā temperatūrā. Eļļas ražošanas procesā tiek saražoti lopbarības rauši, kas ir vērtīgs proteīna avots.

 


Lauksaimniecība

“Iecavnieks & Co” apsaimnieko apmēram 500 ha lauksaimniecības zemes, kur audzē tādas kultūras, kā eļļas rapsi (Brassicanapus 00 un 000), kviešus (Triticumaestivum) un eļļas linus (Linum usitatissimum). Uzņēmums viens no pirmajiem Latvijā aizsāka ziemas un vasaras rapša audzēšanu un realizāciju. Visas īpašumā esošās un nomātās zemes tiek apstrādātas ar īpašumā esošo lauksaimniecības tehniku pieredzes bagātu speciālistu uzraudzībā.


 


Graudu un rapša pirmapstrāde un uzglabāšana

„Iecavnieks & Co” piedāvā graudu un rapša pirmapstrādes pakalpojumus un uzglabāšanu uzņēmuma noliktavās. Uzņēmuma laboratorijā tiek veikta graudu, eļļas augu sēklu un to pārstrādes produktu kvalitātes rādītāju noteikšana. Graudu testēšana notiek pie graudu pieņemšanas, uzglabāšanas, atkraušanas, kā arī graudu kaltēšanas un tīrīšanas procesu laikā. 

 

 

atpakaļ