ProduktiReceptes

Smūtiji

Lai dzestros rudens rītus padarītu saulainākus, brokastīs piedāvājam pagatavot gardus smūtija kokteiļus, kuru sastāvā ir “Iecavnieks” jaunais produkts – Kaņepju spēks!

Smūtiju pagatavošana ir pavisam vienkārša. Ja vēlies pagatavot krāsaino smūtiju, ņem sauju melleņu, tējkaroti Kaņepju spēks un ēdamkaroti paniņas – sablenderē un lej glāzē. Otrai kārtai ir nepieciešamas divas konservētas persiku pusītes, kas ir jāsablenderē. Trešai kārtai izmanto vienu kivi un tējkaroti Kaņepju spēka, kurus arī sablenderē. Ceturtajai kārtai lej sablenderētu mango, smūtija pēdējai kārtai izmanto sablenderētas zemenes.

Zaļākai dienai piedāvājam izmantot sauju spinātu, sauju dilles, divus seleriju kātus, pāris lapu bazilika un pētersīļu, vienu avokado, divus vidēja izmēra gurķus. Visu saliek blenderī, un izspiež sulu no pus citrona. Klāt pieber trīs ēdamkarotes kaņepju spēka un pielej glāzi paniņu. Visu kārtīgi sablenderē, līdz iegūta viendabīga dzēriena masa. Kokteili var dekorēt ar diedzētām sēklām.

Ja rīta steiga neļauj pagatavot sarežģītākus proteīna kokteiļus, iesakām vienkāršāk pagatavojamo smūtija recepti, kurā ir tikai trīs sastāvdaļas – sauja mellenes, glāze paniņas un trīs ēdamkarotes Kaņepju spēka. Visas sastāvdaļas sablenderē, un vienā brokastu ēdienreizē uzņem cilvēkam tik nepieciešamās augu olbaltumvielas, aminoskābes, šķiedrvielas, ogļhidrātus, kā arī kalciju, kāliju, magniju, fosforu un citas vērtīgās vielas.

atpakaļ

Izmantotie produkti